آموزش تصویری رایتینگ ایلتس به چه شکل است؟

//آموزش تصویری رایتینگ ایلتس به چه شکل است؟

آموزش تصویری رایتینگ ایلتس به چه شکل است؟

نویسنده: | ۱۳۹۷/۹/۲۵ ۱۳:۵۷:۱۲ 16 دسامبر 2018|مقالات|بدون ديدگاه

قسمت رایتینگ یا نوشتاری آزمون آیلتس معمولا جز بخش‌هایی است که خیلی از افراد با آن مشکلات متعدد دارند. ما با ارائه آموزش تصویری رایتینگ ایلتس به صورت قدم به قدم و مرحله به مرحله به شما در آشنایی با مهارت نوشتاری ایلتس و هم چنین کسب یک نمره رضایت بخش از آزمون آیلتس چه در بخش جنرال و چه در بخش آکادمیک کمک می‌کنیم.

برای کسب یک نمره خوب و قابل قبول در آزمون آیلتس داشتن مهارت در نوشتن تسک های رایتینگ ضروری است. آموزش تصویری رایتینگ ایلتس به شما کمک می کند با نکات آموزشی لازم جهت کسب مهارت نوشتاری رایتینگ آزمون ایلتس در انواع آزمون های جنرال و آکادمیک آشنا شوید و بدون نیاز به صرف زمان بیرون از خانه به راحتی درون منزل مهارت های خود را تقویت کنید.

چرا آموزش تصویری رایتینگ ایلتس؟ 

پک‌های آموزش تصویری رایتینگ ایلتس به بررسی نمونه آزمون‌های برگزار شده ایلتس در بخش رایتینگ پرداخته و با ارائه نکات نوشتاری زبان انگلیسی، آموزش مهارت‌های مدیریت زمان و بیان کلمات کلیدی ضروری در نوشتن تسک‌های خواسته شده به شما در کسب مهارت‌های لازم جهت مدیریت رایتینگ ایلتس کمک می‌کنند. با آموزش‌های تصویری ارائه شده می‌توانید بدون اتلاف وقت جهت حضور در کلاسهای حضوری و پرداخت هزینه‌های گزاف کلاس‌های آموزشی به راحتی کلاس آموزشی مورد نیاز خود را به خانه بیاورید. در ادامه با آموزش‌های ارائه شده توسط ما بیشتر آشنا می‌شوید.

آموزش تصویری رایتینگ ایلتس آکادمیک 

رایتینگ آیلتس آکادمیک شامل دو تسک می‌باشد که آزمون دهندگان باید در مدت ۶۰ دقیقه این دو تسک را به اتمام برسانند. در آموزش تصویری رایتینگ ایلتس آکادمیک ما به شما کلیه مهارت‌های لازم، یادداشت برداری‌ها و کلمات کلیدی مناسب را آموزش می‌دهیم.

رایتینگ آیلتس

تسک اول رایتینگ آکادمیک ایلتس 

اولین تسک رایتینگ آیلتس آکادمیک معمولا شما یک چارت، نمودار، جدول و یا تصویر است که از شما خواسته می‌شود داده‌های آن را تجزیه و تحلیل کنید و یا گزارشی مرتبط با آن به صورت یک متن حداقل ۱۵۰ کلمه‌ای بنویسید. در این تسک مواردی که جهت اخذ نمره لازم باید در نظر گرفته شوند به کارگیری کلمات توصیفی و اسامی تاکیدی بر اعداد، میزان تغییرات و کیفیت اجزای تصاویر و نمودارها است. با آموزش تصویری رایتینگ ایلتس آکادمیک شما به راحتی می توانید با اجزای اصلی و تاکیدی نمودارها، تصاویر و جدول‌های نمونه آزمون ایلتس آشنا شوید و بدین ترتیب با تمامی نکته‌های لازم به خوبی آشنا شوید.

تسک دوم رایتینگ آکادمیک آیلتس 

تسک دوم رایتینگ آزمون ایلتس آکادمیک در قالب یک essay از شما گرفته می شود. بدین ترتیب که از شما خواسته می‌شود نظر و استدلال خود را در رابطه با یک موضوع در قالب حداقل ۲۵۰ کلمه بیان کنید. فنون مورد نیاز برای کسب مهارت جهت نوشتن چنین تسکی شامل نحوه پاسخگویی به سوالات احتمالی مطرح شده در سوال، توانایی پاراگراف نویسی و دادن انسجام کلی به متن، رعایت نکات شروع، ادامه و پایان یک متن در زبان انگلیسی و رعایت سبک نوشتاری به صورت فرمال و یا نیمه فرمال است. در آموزش تصویری رایتینگ ایلتس آکادمیک ارائه شده ما شما می‌توانید به صورت قدم به قدم با تمامی نکات گفته شده آشنا شده و با تمرین‌های ارائه شده مهارت خود را به خوبی بسنجید و از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شوید.

مطالعه این مطلب نیز پیشنهاد می‌شود: رازهای حرفه‌ای شدن در مهارت Writing آیلتس: قسمت اول

آموزش تصویری رایتینگ ایلتس جنرال

رایتینگ آیلتس جنرال نیز شمال دو تسک نوشتاری می‌باشد. که برای انجام آنها به شما ۶۰ دقیقه زمان داده می‌شود. در آموزش تصویری رایتینگ ایلتس جنرال می‌توانید با کلیه نکات مربوط به تسک‌های آزمون جنرال آیلتس آشنا شوید و مهارتهای نوشتاری خود را تقویت کنید. در ادامه مطلب با موارد آزمون رایتینگ آیلتس جنرال بیشتر آشنا می‌شوید.

تسک اول رایتینگ ایلتس جنرال 

در تسک اول رایتینگ ایلتس جنرال از شما خواسته می‌شود یک متن در قالب یک نامه ۱۵۰ کلمه‌ای بنویسید. موضوع نامه می تواند شامل درخواست برای اطلاعات در مورد یک کالا، نوشتن نامه‌ای به یک دوست و یا یک نامه درخواست استخدام باشد. نکته مهم در رابطه با نوشتن این تسک این است که مواردی که باید به آنها در نامه نوشتاری خود اشاره کنید دقیقا در صورت سوال به آنها اشاره شده است. بنابراین فهم دقیق صورت سوال، تفکیک آن به بخش‌های مختلف و پرورش آن یکی از نکات اساسی در کسب یک نمره ایده‌آل از آزمون محسوب می‌شود. همه موارد گفته شده را می‌توانید در پک آموزش تصویری رایتینگ ایلتس جنرال به تفکیک مشاهده، مطالعه و به کار گیرید تا مهارت خود را افزایش دهید.

تسک دوم رایتینگ ایلتس جنرال 

تسک دوم رایتینگ ایلتس جنرال شباهت زیادی با تسک دوم رایتینگ آیلتس آکادمیک دارد. بدین ترتیب که از شما خواسته می‌شود یک متن essay حداقل ۲۵۰ کلمه‌ای در رابطه با موضوعی خاص بنویسید. با این تفاوت که موضوع تسک در رابطه با یک واقعیت عمومی است و مانند رایتینگ آکادمیک تخصصی نمی‌باشد. برای مثال از شما خواسته می‌شود در رابطه با ضرورت ورزش منظم روزانه متنی بنویسید و یا نظر خود را در رابطه با ممنوع بودن کشیدن سیگار در مکانهای عمومی بنویسید. برای کسب یک نمره قابل قبول در این بخش توانایی نوشتن پاراگراف‌های کامل، حفظ انسجام متن، دادن پاسخهای مرتبط به سوال و توانایی مدیریت زمان حائز اهمیت است. با مشاهده آموزش تصویری رایتینگ ایلتس جنرال می‌توانید مهارت‌های ذکر شده را به آسانی و بدون نیاز به حضور در کلاس‌های آموزشی و پرداخت هزینه‌های گزاف تقویت کنید.

درباره نویسنده:

Avatar

ثبت ديدگاه