oxford English grammar course intermediate قسمت سوم

oxford English grammar course intermediate قسمت سوم

نویسنده: | ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۱:۱۰:۱۸ 4 فوریه 2019|oxford English grammar course intermediate|بدون ديدگاه

در آموزش ویدئویی کتاب oxford English grammar course intermediate قسمت سوم که برای اولین بار در سایت انگلیسی با کورش ارائه گردیده است، شما مروری خواهید داشت بر تمرینات و قواعد سوالی و منفی کردن با do  و does.
همینطور در استفاده از have got  و  has got حرفه‌ای خواهید شد.

 

آموزش ویدئویی کتاب oxford English grammar course intermediate قسمت سوم

 

 

مجموعه Oxford English Grammar Course چیست؟

مجموعه‌ای سه سطحی (Basic, Intermediate, Advanced) است که توسط انشارات کمریج برای زبان‌آموزانی که می‌خواهند گرامر زبان انگلیسی را یاد بگیرند منتشر شده است.

مجموعه آموزشی Oxford English grammar course یک دوره کامل آموزش گرامر انگلیسی است. در این مجموعه همه گرامر انگلیسی به صورت کامل در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته آموزش داده می‌شود.

مجموعه حاضر گرامر انگلیسی British را آموزش می‌دهد اما زبان آموزان انگلیسی آمریکایی و استرالیایی نیز می‌توانند از مجموعه استفاده نمایند.

بخش‌بندی کتابها چگونه است؟

کتابهای سطوح مقدماتی و متوسط هر کدام دارای ۲۲ بخش و کتاب سطح پیشرفته دارای ۱۷ بخش می‌باشد. در هر بخش به یک مبحث گرامری با جزئیات زیاد پرداخته شده است.

هر بخش شامل آموزش یکی از قسمت‌های گرامر‌ به صورت کامل است. همچنین هر بخش شامل ارائه نکات گرامری به صورت مجزا و چندین بخش کوتاه گرامری با توضیح و تمرین است.

تمرینات مجموعه در قالب متن و تمرینات تستی ارائه شده است. قابل ذکر است همه تمرینات همراه با پاسخ هستند. کتاب گرامر سطح Advance شامل آموزش کاربرد گرامر برای مهارتهای Speaking ,Listening و Writing میباشد.

مجموعه آموزشی Oxford English grammar course برای چه کسانی مفید است؟

مجموعه برای آموزش، افزایش دانش عمومی‌ گرامر و تقویت گرامر، در سطوح پیشرفته زبان آموزان و داوطلبان آزمونهای PET و KET مناسب است.

مجموعه آموزشی Oxford English grammar course چه ویژگیهایی دارد؟

ارائه مثال‌های ساده و قابل فهم، توضیحات گرامری انگلیسی کوتاه، کاربرد رنگ های مختلف در آموزش، تمرینات اضافه گرامر انگلیسی همراه با پاسخ از ویژگیهای بارز آموزش گرامر انگلیسی آکسفورد Oxford English Grammar Course می‌باشد.

مجموعه محصول انتشارات آکسفورد و مولف آن نویسنده کتاب موفق Practical English Usage می‌باشد. هدف مجموعه آموزش گام به گام گرامر انگلیسی به صورت کامل می‌باشد.

ارائه فهرست واژگان گرامری همراه با معنی، یکی دیگر از ویژگیهای مجموعه به شمار می‌رود.

از ویژگی‌های برجسته این مجموعه، توضیحات کوتاه گرامری است که باعث می‌شود مباحث گرامری را راحت‌تر به خاطر بسپارید.

همچنین استفاده از رنگهای مختلف در آموزش و آوردن مثالهای آسان باعث می‌شود که تمامی مباحث گرامری برای شما واضح و مشخص باشد.

چرا انگلیسی با کورش را انتخاب کنیم؟

هر جا که بخواهید و هر جا که هستید می‌توانید مطالعه کنید.

نیازی نیست که به کلاس انگلیسی بروید و یا زمانی را برای آموزش در خارج از منزل برنامه‌ریزی کنید. در انگلیسی با کورش، آموزش همیشه در کنار شماست.

می‌توانید درس‌های آنلاین را در کامپیوتر خود ذخیره کنید. بنابراین می‌توانید حتی زمانی که ارتباط اینترنتی ندارید، انگلیسی یاد بگیرید.

بزرگترین مزیت انگلیسی با کورش این است که شما قادر خواهید بود دوره‌های زبان انگلیسی را با وقت آزاد خودتان یاد بگیرید. به این معنی که شما می‌توانید انگلیسی را با سرعت دلخواه خود تنظیم کنید.

می‌خواهید یک درس در روز، یک درس در هفته، یا ده درس در روز را مطالعه کنید؟ تصمیم با شما است! محدودیت زمانی وجود ندارد.

شما می‌توانید به سرعت و به آسانی انگلیسی یاد بگیرید. هر درس تنها حدود ۳ تا ۱۵ دقیقه طول می‌کشد.

شما عاشق درس‌های انگلیسی با کورش خواهید شد، چون درس‌های آن برای لذت بردن از آموزش سریع و موثر انگلیسی به شما طراحی شده‌اند.

شما میتوانید فایل صوتی آموزش ویدئویی کتاب oxford English grammar course intermediate قسمت سوم را اینجا گوش کنید:

 

درباره نویسنده:

Avatar

ثبت ديدگاه