چگونه کتاب زبان پیام نور را بخوانیم؟

//چگونه کتاب زبان پیام نور را بخوانیم؟

چگونه کتاب زبان پیام نور را بخوانیم؟

نویسنده: | ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۹:۱۲:۰۴ 13 ژانویه 2019|مقالات|۱ ديدگاه

دروس عمومی یکی از راه‌های کسب معدل بالا در دانشگاه پیام نور می‌باشد. کتاب زبان انگلیسی عمومی به عنوان یکی از کتب سنگین و سخت این دانشگاه محسوب می‌شود، که دانشجویان را همواره با مشکل مواجه می کند، از این رو با آموزش تصویری مطالب کتاب زبان پیام نور در سایت انگلیسی با کورش، برآن هستیم تا دانشجویان را هر چه بهتر به سوی موفقیت سوق دهیم.

چگونه کتاب زبان پیام نور را بخوانم؟

روش تحصیل در دانشگاه پیام نور، یکی از چالش برانگیزترین روش های مطالعه می باشد. در این دانشگاه، برخی از کتاب ها مانند کتاب زبان پیام نور، گاهی به‌صورت خود خوان ارائه‌شده که همین می‌تواند دانشجویان را با مشکل مواجه کند.

اما حتی اگر این کتاب به صورت حضور در کلاس نیز تشکیل شود، با توجه به حجم بالای آن، نمی‌توان تمامی مباحث را تدریس کرد.

این کتاب یکی از حجیم‌ترین کتب عمومی پیام نور بوده و یادگیری آن نیاز به صرف وقت و انرژی زیادی دارد.

از این رو نیازمند یک استاد خبره می‌باشد تا بتوان از طریق آن زبان پیام نور را در حد خوب و یا عالی فراگرفت.

با توجه به حجم بالای کتب پیام نور در هر رشته، زبان پیام نور بیش از پیش برای دانشجویان این دانشگاه مشکل‌آفرین است.

از این رو در سایت انگلیسی با کورش بر آن هستیم، که زبان پیام نور را به روشی نوین با کارایی بالا برای دانشجویان این دانشگاه ارائه دهیم.

گروه آموزشی ما تمامی دروس این کتاب را به صورت آموزش ویدئویی ضبط کرده و مرور در اختیار دانشجویان عزیز قرار خواهد داد.

آموزش زبان پیام نور هم به صورت صوتی صورت گرفته است و هم به صورت تصویری، تا از این طریق دانشجویان بتوانند به یادگیری و تقویت زبان پیام نور بپردازند.

علاوه بر آن، در ویدئوهای آموزشی تأکید بر یادگیری است. یعنی تمامی نکات گرامری و ریدینگ‌ها آموزش داده می‌شوند.

احتمالاً سایت‌های بسیاری اقدام به آموزش زبان انگلیسی می‌نمایند. اما سایت انگلیسی با کورش یک سایت تخصصی برای آموزش زبان پیام نور بوده، که ویدیوهای آموزشی آن به صورت ۴ الی ۱۲ دقیقه‌ای تهیه شده‌اند.

 

پیام نور عمومی

با این کار، حتی کسانی که از سرعت و حجم کم اینترنت برخوردارند نیز، می‌توانند از این آموزش ها استفاده کنند.

شما می توانید همگام با کلاس های خود در دانشگاه، در طول تعطیلات میان ترم و یا تعطیلات تابستانی به یادگیری زبان پیام نور پرداخته و یک قدم خود را برای فارغ التحصیل شدن به جلو سوق دهید.

 

این فیلم را ببینید: آموزش کتاب زبان انگلیسی عمومی پیام نور – درس اول، قسمت اول

 

فرا گرفتن کتاب زبان پیام نور به روش ساده

روش‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. روش هایی مانند جعبه لایتنر، جمله سازی، خواندن رمان، بهره گیری از آموزش آنلاین و… . اما یادگیری کتاب زبان پیام نور به دلیل حجم بالای مطالب و داشتن زمان کم، بسیار مشکل است.

از این رو باید به روشی، در کمترین زمان ممکن به بالاترین نتیجه دست یافت. به همین دلیل گردآورندگان سایت انگلیسی با کورش بر آن شدند، تا با آموزش از راه دور و از طریق ویدئو های آموزشی، این نیاز دانشجویان را رفع نمایند.

تمرین و یادگیری لغات کتاب انگلیسی پیام نور اگر با روش های نوین صورت نگیرد، ممکن است به ماه ها زمان نیاز داشته باشد. از این رو اساتید مجرب این سایت با آموزش هایی در این زمینه توانسته اند، به یکی از پربازدیدترین سایت های آموزش زبان انگلیسی پیام نور تبدیل شوند.

کتاب زبان پیام نور شامل ۱۰ درس حدودا ۲۵ صفحه‌ای بوده که حاوی تعداد زیادی لغات و نکات گرامری است.

اهمیت این درس از آنجایی است که برخی از درسهای این کتاب، به عنوان نمونه‌ای برای تست‌های ارشد در نظر گرفته می‌شوند.

با این تفاسیر، دانشجویان این دانشگاه، باید تمامی کتاب انگلیسی پیام نور را مطالعه نمایند. اما این کار در مدت زمان یک ترم سه ماهه چگونه ممکن است؟

در این جاست که روش تدریس و یادگیری این دانشگاه به کمک دانشجویان آمده و قبل از شروع هر ترم، دانشجویان می‌توانند با تهیه کتب مربوطه، به پیش خوانی مطالب درسی بپردازند.

این کار در کنار آموزش‌هایی که در سایت انگلیسی با کورش موجود می‌باشد، باعث گردیده که دانشجویان بتوانند در زمان‌هایی که حتی دانشگاه شروع به فعالیت نکرده، به مطالعه بپردازند.

کتاب زبان پیام نور حتی می‌تواند تا اندازه‌ای برای افرادی که از قبل مطالعات جانبی در زبان انگلیسی داشته‌اند، کمی سخت باشد. استفاده از منابع آزمون آیلتس و تافل در تالیف این کتاب، آن را به یکی از قوی ترین کتب آموزش زبان انگلیسی تبدیل کرده است.

برخورداری از متن‌هایی که به صورت حرفه‌ای نوشته شده‌اند و گرامرهای پیشرفته، از نقاط قوت این کتاب محسوب می‌شود. اما باید به این نکته نیز اشاره کرد، اکثر دانشجویان ایرانی از لحاظ پایه یادگیری زبان انگلیسی بسیار ضعیف هستند و نیاز به آموزش های حرفه ای برای یادگیری دارند.

به همین دلیل گروه انگلیسی با کورش، به این نیاز دانشجویان توجه کرده و آموزش‌های لازم را به صورت فایلهای ویدیویی در اختیار دانشجویان قرار داده است.

روش های یاد گرفتن کتاب زبان عمومی پیام نور

هر درس از کتاب زبان عمومی پیام نور شامل بخش هایی مانند، ریدینگ، لغات، گرامر و… می‌باشد. تمامی این بخش‌ها در نزدیک به ۲۵ صفحه گردآوری شده‌اند و هرکدام از این قسمت‌ها شامل چندین صفحه می‌باشد.

خواندن هر بخش از کتاب زبان پیام نور برای دانشجویانی که هیچ علاقه‌ای به زبان از خود نشان نمی‌دهند و یا اینکه آنقدر پایه‌ی زبان انگلیسی آنها ضعیف است که میلی به خواندن ندارند، مانند یک کابوس به نظر می رسد.

این در صورتی است که اگر استادی مجرب را در کنار خود داشته باشید و او گام به گام با شما به پیش برود و در همه نکات شما را یاری دهد، در مدت زمان کمی به کتاب زبان عمومی پیام نور علاقه‌مند شده و با اشتیاق آن را می‌خوانید.

مسلما کسب نمره عالی و یا خوب از درس زبان، شما را تشویق به یادگیری بیشتر آن کرده و با دانستن اینکه شما توانسته‌اید، یکی از مشکل‌ترین کتب درسی زبان را به خوبی پشت سر بگذارید، به شما این اعتماد به نفس را القا می‌کند، در جایگاهی قرار گرفته‌اید که برای آزمون‌هایی مانند تافل و آیلتس اقدام کنید.

آموزش کتاب زبان عمومی پیام نور یکی از بهترین گزینه‌ها برای یادگیری این درس شیرین و پرکاربرد است.

یکی از اساسی‌ترین نقش‌های یادگیری این درس، به عنوان پیش نیاز برای انتخاب درس زبان تخصصی می‌باشد.

از این رو باید سعی کنید تا تمامی نکات آن را فرا گرفته و بیش از آنچه که تصور می‌کنید تلاش نمایید.

به خاطر همین تلاشهای شبانه روزی دانشجویان پیام نور در زمینه کسب علم است، که گروه آموزشی انگلیسی با کورش بر آن شد، که در این زمینه نیز به دانشجویان عزیز کمک کرده تا بتوانند این سد را از راه خود بردارند.

این گروه با تلاش شبانه روزی خود مجموعه‌ای را گردآوری کرده‌اند، که از هر حیث پاسخگوی نیاز دانشجویان بوده و می‌توانند آنان را برای کسب نمره عالی آماده سازد.

تمامی ویدیو های آموزشی کتاب زبان پیام نور، توسط اساتید مجرب زبان انگلیسی کشور تدریس شده‌اند و می توان اطمینان داشت که هر کلمه‌ای که شما فرا می‌گیرید، بار ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است.

از این نظر بهترین روش آموزش کتاب زبان عمومی پیام نور، در سایت ما گردآوری شده است.

بهترین آموزش کتاب زبان عمومی پیام نور

استفاده از کلاسهای خصوصی آموزش کتاب زبان پیام نور، می‌تواند راه حل موقتی برای یادگیری زبان باشد. اما اشکال کار در اینجاست که این کلاس ها بسیار گران بوده و با هزینه های دانشجویی بسیار در تضاد است.

همچنین با پایان دوره‌های آموزشی و فرار بودن درس زبان انگلیسی، احتمال فراموش کردن نکات آموزش دیده بسیار زیاد می‌باشد. این در صورتی است بهره‌گیری از ویدیو‌های آموزشی، می‌تواند شما را از مراجعه به اساتید خارج از دانشگاه، بی نیاز کند.

همچنین شما می‌توانید بار ها این مطالب را دیده و تکرار نمایید. از جمله فواید آموزش کتاب زبان پیام نور به روش ویدیویی، این می‌باشد که می‌توانید در هر مکان و یا زمانی، به فراگیری این درس بپردازد.

همچنین دانستن این نکته که نیازی به صرف وقت برای حضور در کلاس ندارید، می‌تواند زمان بیشتر را برای یادگیری در اختیار شما قرار دهد.

علاوه بر تمام مزایایی که آموزش کتاب زبان پیام نور از طریق وب سایت انگلیسی با کورش دارد، می‌توانید اطمینان حاصل کنید، که این آموزش‌ها توسط اساتید خبره که سابقه تدریس این کتاب را داشته‌اند، صورت گرفته است. این حسن باعث می‌گردد، که شما اطمینان یابید، این اساتید تماما با نقاط ضعف و قوت دانشجویان پیام نور آشنا بوده و بهترین آموزش‌ها را در این زمینه به آنها ارائه  می‌دهند.

انگلیسی پیام نور

وجود فضای آموزشی متنوع و استفاده از فیلم‌های کوتاه مانع دلزدگی و خستگی دانشجویان می‌شود. همچنین به دلیل بارگیری آسان و سریع سایت، شما می‌توانید در هر جایی که قرار دارید از طریق موبایل به مشاهده و فراگیری کتاب زبان پیام نور بپردازید.

آیا آموزش صوتی کتاب زبان عمومی پیام نور برای یادگیری مفید است؟

بهره گیری از تلفظ درست کلمات و آشنایی با ریشه‌های آنها، یکی از مراحل اصلی در یادگیری زبان انگلیسی است. مسلما ادای صحیح کلمات باعث به خاطر ماندن بیشتر آنان در ذهن می‌شود.

اما علاوه بر آن، زمان‌هایی وجود دارد که دانشجویان نیاز دارند فارغ از همه جا به آرامشی رسیده و در حین استراحت نیز به آموزش خود ادامه دهند.

از این رو تیم ما برای این نیاز دانشجویان چاره اندیشید و با تهیه و نشر مطالب آموزش صوتی کتاب زبان پیام نور، اقدام به آموزش دانشجویان حتی در حالت استراحت کرد.

در واقع آموزش صوتی کتاب زبان عمومی پیام نور، بخشی از آموزش بوده که می‌تواند شما را تا بیش از ۳۰ درصد، بیش از دیگران در یادگیری این کتاب کمک کند. همچنین در میزان زمان لازم برای یادگیری کتاب زبان پیام نور نیز، صرفه جویی می‌شود.

آموزش صوتی کتاب زبان پیام نور، به عنوان یکی از جدید ترین راهکارهای آموزش این کتاب به کار می‌رود. هر چند که استفاده از کتاب‌های صوتی سابقه‌ای بس طولانی دارد، اما تا به امروز هیچ گروهی اقدام به تولید و نشر کتاب زبان عمومی پیام نور، آن هم به صورت صوتی نکرده است.

از این رو مفتخریم که در سایت انگلیسی با کورش، این خدمات ارزنده را به دانشجویان پیام نور عرضه می نماییم.

یکی از دلایلی که سبب می‌شود دانشجویان رو به آموزش صوتی کتاب زبان عمومی پیام نور بیاورند، نبود استاد مجرب در دانشگاه محل تحصیل و یا گذراندن درس به صورت خودخوان می‌باشد. در این حالت دانشجویان بیش از پیش با مشکل مواجه شده و گاهی متاسفانه نمره قبولی کسب نمی‌کنند. به همین دلیل جای یک استاد مجازی در میان دانشجویان این دانشگاه، نقش خود را بیشتر نشان می‌دهد.

سایت انگلیسی با کورش، با استفاده بهترین اساتید در این زمینه، اقدام به نشر کتاب صوتی نموده، تا دانشجویان بتوانند این نگرانی را برطرف کرده و لازم به پرداخت هزینه اضافی برای دوباره فراگیری درس نشوند.

 

این فیلم را ببینید: آموزش کتاب زبان انگلیسی عمومی پیام نور | درس اول، قسمت دوم

 

آموزش کتاب زبان عمومی پیام نور به روش نوین

بسیاری از سایت‌های آموزش زبان، در ازای ارائه خدمات خود به افراد، هزینه‌هایی گزافی دریافت می‌کنند و بعد از پرداخت هزینه شما می توانید، اقدام به استغاده از فایلهای آموزشی کنید.

در این مجموعه بی‌نظیر شما می‌توانید به تمامی فایلهای آموزشی دسترسی داشته و مطابق با نیازتان به فراگیری آنها بپردازید.

در واقع دانشجویان این موهبت را مدیون گروه انگلیسی با کورش بوده که با صرف ماهها وقت و هزینه، اقدام به تهیه ویدیوهای آموزشی کرده‌اند.

بنابراین بعد از داشتن هر آنچه که لازمه موفقیت در قبولی آزمون زبان پیام نور است، ادامه این راه با دانشجویان بوده، که با بهره گیری از برنامه‌ای مدون و تکرار روش‌هایی که اساتید مجموعه انگلیسی با کورش بر آن تاکید دارند، خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند.

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد، که با ورود به یک سایت آموزشی به دلیل سنگین بودن نوع سایت، اطلاعات با تاخیر آپلود شده و در نتیجه دانلود مطالب درخواستی شما به راحتی، در دسترستان قرار نگرفته اند.

گروه آموزش انگلیسی با کوروش به این نکته توجه کرده و با مهندسی ویژه سایت خود، سرعت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز شما را افزایش داده است. این کار نه تنها باعث می گردد، که شما بتوانید با سرعت بیشتر به دانلود آموزش کتاب زبان پیام نور بپردازید، بلکه بتوانید این سایت را با هر وسیله ای از قبیل تبلت و موبایل نیز مشاهده کنید.

در واقع آنچه سبب برتری این سایت به سایت‌های آموزشی دیگر می‌شود، میزان کارایی بالا و عدم تبلیغات در آن می‌باشد.

آموزش تصویری زبان پیام نور یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری از طریق دیداری و شنیداری یکی از کارآمدترین روشها برای افزایش بازدهی است. از این رو تحقیقات نشان داده است، دانشجویانی که بر سر کلاس درس حضور دارند، بیش از سایرین نمرات عالی کسب می‌کنند.

استفاده از آموزش تصویری زبان پیام نور نیز، راهی دیگر برای فراگیری این درس بوده و باعث افزایش بازدهی آموزش می‌گردد.

آموزش تصویری زبان پیام نور یکی از روشهای یادگیری زبان عمومی این دانشگاه می‌باشد، که برای افزایش سطح علمی دانشجویان در نظر گرفته شده است.

برای این کار، گروه آموزش انگلیسی با کورش ماه ها تلاش کرده‌اند، که کلاس هایی مجازی در خور سطح علمی این دانشجویان ایجاد کنند. با این سبک از یادگیری دیگر نباید نگران آنچه باشید که آموزش ندیده اید، زیرا که تمامی نکات آموزشی با ریزترین جزئیات برای شما به تصویر کشیده شده است.

استفاده از تخصصی‌ترین مطالب آموزشی و روشهای تصویر سازی برای فراگیری هر چه بیشتر و بهتر زبان پیام نور، این سایت را به بهترین سایت آموزشی زبان تبدیل کرده است.

امید است که با استفاده از این مطالب، هر روز بیش از دیروز به بار علمی خود اضافه کرده و همانند سال ها پیش، رتبه‌دار قبولی در آزمون‌های ارشد باشید.

آنچه که به اثبات رسیده است، بار علمی دانشجویان پیام نور می باشد، که بدون داشتن امکانات جانبی مانند سایر دانشگاه های مطرح کشور توانسته اند، آمار بیشترین قبولی را در آزمون های وزارت علوم و وزارت بهداشت داشته باشند.

این امر سبب می‌شود که ما نیز برای این هدف ارزشمند آنان، قدمی برداشته و هر چه بیشتر آنها را در این امر یاری کنیم.

 

درباره نویسنده:

Avatar

يك ديدگاه

  1. Avatar
    مریم ۳ تیر ۱۳۹۸ در ۸:۰۲ بعد از ظهر - پاسخ دادن

    بسیار عالی

ثبت ديدگاه