12 دانشجو

دوره آموزش صوتی گرامر زبان انگلیسی با موضوع جمع و مفرد

اگر به فکر یادگیری زبان انگلیسی به صورت حرفه ای هستید، باید گرامر زبان انگلیسی را خیلی خوب یاد بگیرید. یکی از مهمترین موضوعات در گرامر زبان انگلیسی ، مبحث جمع و مفرد در زبان انگلیسی است. به همین دلیل من یک دوره آموزش صوتی گرامر زبان انگلیسی برای شما آماده کرده ام تا بتوانید موضوعات مهم در گرامر انگلیسی را خیلی راحت و کامل یاد بگیرید.

شما می توانید همین حالا برای تهیه دوره صوتی آموزش صوتی گرامر انگلیسی اقدام کنید و با هزینه کم، این مبحث بسیار مهم را یاد بگیرید.

 

اهمیت موضوع «جمع و مفرد» در گرامر انگلیسی

موضوع جمع و مفرد در زبان انگلیسی، در نگاه اول موضوع ساده ای به نظر می رسد؛ اما در داخل آن پیچیدگی ها و جزئیاتی وجود دارد که شاید از نظر بسیاری از دانشجویان مخفی مانده باشد. شاید برای شما جالب باشد که مبحث جمع و مفرد در زبان انگلیسی انقدر ساده است که بسیاری از افراد به آن تسلطی ندارند و نکات ریز آن را نمی دانند.

اما شما با تهیه این دوره، می توانید نکات بسیار مهمی را یاد بگیرید و به صورت کامل با اسامی جمع و مفرد در زبان انگلیسی آشنا شوید.

 

چرا تهیه دوره آموزش صوتی گرامر زبان انگلیسی را به شما توصیه می کنیم؟

  • با تهیه دوره آموزش صوتی گرامر انگلیسی ، شما می توانید تمام نکات مهم مبحث اسامی جمع و مفرد در زبان انگلیسی و استفاده از این اسامی در جمله را یاد بگیرید و روی مبحث جمع و مفرد مسلط شوید.
  • با استفاده از نکات این دوره صوتی، گرامر شما بهتر می شود.
  • با بهتر شدن گرامر، مهارت Writing (نوشتن) و Speaking (صحبت کردن) شما نیز حرفه ای تر خواهد شد.
  • می توانید موضوعات هر درس را چندین بار گوش کنید تا به خوبی آنها را یاد بگیرید.
  • هر جلسه از دوره آموزشی گرامر انگلیسی به صورت کامل برای شما نوشته شده است و با کمک درسنامه هر درس، بهتر می توانید مطالب هر جلسه را یاد بگیرید.
  • در انتهای هر درس، یک فایل جداگانه برای تمرین شما آماده شده است که می توانید آن را دانلود کرده و چندین بار تکرار کنید.
  • قیمت دوره آموزش صوتی گرامر زبان انگلیسی بسیار مناسب است و شما با هزینه بسیار کم، یک دوره فوق العاده تهیه می کنید و می توانید زبان انگلیسی خود را بهتر کنید.
  • فایل تمام جلسات دوره قابل دانلود است و شما می توانید هر درس را چندین بار گوش کنید و از آنها استفاده کنید.
  • این دوره آموزشی با مثالها و تمرینهای متعدد به شما کمک می کند تا روی موضوع گرامر زبان انگلیسی کاملا مسلط شوید.

پس اگر می خواهید بحث جمع و مفرد را خیلی خوب یاد بگیرید، همین حالا برای خرید دوره آموزش صوتی گرامر انگلیسی وقت بگذارید و این دوره را با قیمت کم خریداری کنید.

با کمک مطالب این دوره، شما می توانید تمام نکات مهم مرتبط با موضوع جمع و مفرد را یاد بگیرید و در writing و Listening و Grammer قوی تر شوید.

پس همین حالا دوره آموزش صوتی گرامر انگلیسی را تهیه کنید…

 

 

39,000 تومان 29,000 تومان

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر