35 دانشجو

 

آموزش ویدئویی کتاب Essential words for the IELTS ، یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان انگلیسی

کتاب Essential Words For The IELTS یا لغات ضروری برای آزمون آیتلس، به قدری خوب و فوق العاده است که بیشتر زبان آموزان با آن آشنایی دارند و آن را به عنوان یکی از بهترین منابع یادگیری لغات زبان انگلیسی می شناسند. با کمک آموزش ویدئویی کتاب Essential words for the IELTS شما، لغتهای زبان انگلیسی که در آزمونهای مهم مثل آزمون آیتلس تکرار شده اند را یاد می گیرید و می توانید دایره لغات خود را گسترش دهید. این کتاب توسط انتشارات بارونز منتشر شده است و با متدی گردآوری شده است که به خاطر سپردن کلمات مهم زبان انگلیسی را برای افراد راحت تر می کند.

 

کتاب Essential Words For The IELTS برای چه افرادی مناسب است؟

همه افرادی که به یادگیری زبان انگلیسی علاقه دارند می توانند از کتاب Essential Words For The IELTS برای یادگرفتن لغات انگلیسی استفاده کنند. این کتاب، یکی از مهم ترین منابع آزمون آیتلس و تافل است. دانشجویان با سطح مبتدی، حرفه ای و پیشرفته می توانند شروع به یادگیری لغات انگلیسی با کمک کتاب لغات ضروری برای آزمون آیتلس کنند.

 

چرا کتاب Essential Words For The IELTS، یکی از بهترین منابع برای یادگیری لغات زبان انگلیسی است؟

در آموزش ویدئویی کتاب Essential words for the IELTS، بیش از ۶۰۰ واژه انگلیسی گردآوری شده است که همگی این واژه ها، جزو پرکاربردترین کلمات هستند و در مکالمات انگلیسی، فیلمها و کتابهای انگلیسی بسیار استفاده می شوند.

یکی دیگر از دلایل موفقیت این کتاب این است که با متد بسیار موثری به آموزش لغات انگلیسی می پردازد. در واقع نویسنده این کتاب یعنی دکتر Lin Lougheed بعد از انتخاب کلمات پرکاربرد و مهم، آنها را به روش خاصی طبقه بندی کرده و در هر درس آورده است. سپس هر کلمه را چندین بار در درسهای بعدی تکرار کرده است تا دوباره و دوباره تکرار شوند و در ذهن دانشجو ماندگار شوند. متد دکتر Lin Lougheed در کتاب آموزش لغات ضروری آزمون آیلتس، یکی از بهترین روشهای یادگیری کلمات است.

دسته بندی و نظم کتاب Essential Words For The IELTS نیز بسیار عالی است و به یادگیری عمیق کلمات کمک می کند. تمام کلمات این کتاب، در دسته بندی مشخصی قرار دارند و کاملا سازمان دهی شده هستند. در این کتاب، شما می توانید کلمات با موضوعات مختلف مانند طبیعت، محیط زیست، اوقاعت فراغت و سرگرمی، هنر و فرهنگ، سفر و گردش، سلامت، تجارت، تکنولوژی، مسائل جامعه و… را یاد بگیرید. با این کتاب، نیازی نیست به دنبال معنی هر کلمه در دیکشنری باشید؛ زیرا کتاب لغات ضروری آیتلس کار شما را راحت تر کرده است و معنی هر کلمه را در جلوی آن نوشته است.

تمام لغات کتاب لغات ضروری برای آزمون آیلتس با ظرافت خاصی گردآوری شده اند و از میان پرکاربردترین لغات انگلیسی انتخاب شده اند. با انتخاب کتاب Essential Words For The IELTS، شما می توانید ۶۰۰ واژه انگلیسی را به همراه تلفظ صحیحشان یاد بگیرید و آنها را با تلفظ درست بیان کنید.

اگر بخواهم مهم ترین دلیل برتری کتاب Essential Words For The IELTS را برایتان بگویم، باید به تمرینات اصولی این کتاب اشاره کنم. این کتاب، واقعا با کلمات بازی می کند و با این کار به یادگیری بهتر هر کلمه و ماندگار شدن آنها در ذهن شما کمک می کند.

وجود تمرینات و سوالات زیاد در انتهای هر درس به شما کمک می کند تا آن واژه را عمیقاً یاد بگیرید. در کتاب Essential Words For The IELTS، تمرینات زیادی در انتهای هر درس وجود دارد که شما با حل کردنشان، می توانید خود را به چالش بکشید و سطح یادگیری خود را بسنجید.

با انتخاب کتاب لغات ضروری برای آیتلس، مهارت خواندن، نوشتن و ترجمه شما تقویت شده و روی پرکاربردترین لغات زبان انگلیسی کاملا مسلط خواهید شد.

 

یک خبر خوب برای شما…

خبر خوبی که برای شما دارم این است که من، کوروش صداقتی، با ۳۶ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی به بیش از صدها دانشجو در ایران، مطالب کتاب Essential Words For The IELTS را به صورت یک دوره جامع درآورده ام و برای شما عزیزان آماده کرده ام.

من می توانم به شما کمک کنم تا تمام لغات کتاب Essential Words For The IELTS را با روشی ساده و سریع بیاموزید و لغات این کتاب را خوبِ خوب یاد بگیرید.

یکی از نقاط قوت دوره آموزشی کتاب Essential Words For The IELTS،  این است که تمام Reading های آخر هر فصل را به صورت جداگانه برایتان خوانده ام تا بتوانید با تلفظ کلمات و معنی آنها در جمله آشنا شوید. اگر دوست دارید شمرده شمرده مطالب انگلیسی را متوجه شوید، این دوره برای شما بسیار عالی خواهد بود و به شما در درک مطلب انگلیسی کمک خواهد کرد.

با تهیه دوره آموزشی کتاب Essential Words For The IELTS شما می توانید کلمات را بهتر یاد بگیرید؛ زیرا همزمان با مطالعه این کتاب، آوای کلمات به گوش شما می خورد و همزمان با دیدن هر کلمه، تلفظش را هم می شنوید و این موضوع باعث یادگیری بهتر کلمات و ماندگار شدن آنها در حافظه شما می شود. پس از شما دعوت می کنم این دوره فوق العاده را تهیه کنید و با تلفظ صحیح کلمات کتاب Essential Words For The IELTS آشنا شوید.

در این دوره آموزشی، من به صورت کامل و با جزئیات، به بخش Reading کتاب رفته ام و تمام کلماتش را توضیح داده ام. سابقه تدریس من نشان می دهد که بسیاری از دانشجوهای عزیز، در بخش Reading مشکل دارند و من با تهیه این دوره آموزشی سعی کرده ام این مشکل را برطرف کنم و به افراد کمک کنم تا زبان انگلیسی را بهتر درک کنند.

با کمک این دوره آموزشی، شما می توانید جواب درست تمرینات کتاب را بهتر و سریعتر پیدا کنید که این کار در آزمون آیتلس و آزمونهای زبان انگلیسی بسیار اهمیت دارد.

دوره آموزشی کتاب Essential Words For The IELTS باعث تقویت مهارت Reading شما نیز خواهد شد. شما می توانید همراه با من، متنها را بخوانید و ترجمه کنید. موقع ضبط و آموزش این دوره، به این فکر کردم تا به شما کمک کنم که درک مطلب بهتری از زبان انگلیسی داشته باشید.

دوره آموزشی کتاب Essential Words For The IELTS برای افرادی که وقت و هزینه رفتن به کلاس و آموزشگاه را ندارند نیز عالی است؛ زیرا به آنها کمک می کند تا در کنار مطالعه این کتاب، تمام مطالب را به همراه مدرس زبان انگلیسی یاد بگیرند و با تمام موارد مهم آشنا شوند.

چه بخواهید زبان انگلیسی را برای مهاجرت بخوانید، چه قصد سفر داشته باشید، چه بخواهید ادامه تحصیل بدهید یا در کشورهای خارجی زندگی کنید، مطمئن باشید که کتاب Essential Words For The IELTS به شما کمک می کند و باعث بهتر شدن مهارت Writing و Speaking شما خواهد شد.

واقعا می توانم بگویم که در این دوره آموزشی، من برایتان سنگ تمام گذاشته ام و مطالب کتاب را با کیفیت عالی به شما آموزش داده ام. به علاوه، من، تمرینهای آخر هر درس را برای شما خوانده ام و به حل تمرینات کتاب به شما کمک کرده ام. از آنجایی که بسیاری از سوالات کتاب لغات ضروری آیلتس، شبیه به سوالات آزمون تافل و آیلتس هستند، می توانید با حل تمرینات این کتاب، لغات مهم را عمیقتر یاد گرفته و در آزمون، نتیجه بهتری بگیرید.

 

دوست دارید در زبان انگلیسی حرفه ای تر شوید؟

اگر قصد یادگیری لغات زبان انگلیسی را دارید و می خواهید از یکی از بهترین کتابها یعنی کتاب Essential Words For The IELTS برای این کار استفاده کنید، به شما توصیه می کنم که همین حالا برای خرید دوره آموزش لغات ضروری برای آیلتس اقدام کنید.

من کیفیت تدریس مطالب در این کتاب را به شما تضمین می کنم و به شما قول می دهم که با تهیه این دوره آموزشی می توانید لغات انگلیسی مهم را بهتر یاد بگیرید و در زبان انگلیسی حرفه ای شوید. مطمئن باشید که این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا در آزمون آیلتس نمره بسیار خوبی بگیرید. پس همین حالا برای خرید دوره آموزشی جامع کتاب Essential Words For The IELTS اقدام کنید…

 

چرا باید برای خرید آموزش جامع کتاب Essential Words For The IELTS اقدام کنید؟ این کار چه مزایایی برای شما دارد؟

 • با تهیه دوره آموزش ویدئویی کتاب Essential words for the IELTS دایره لغات شما بیشتر می شود و می توانید لغات پرکاربرد زبان انگلیسی را بهتر حفظ کنید.
 • در این دوره آموزشی، با نقش کلمات کتاب آموزشی لغات ضروری آیتلس آشنا خواهید شد و می توانید بهتر از کلمات استفاده کنید.
 • تمام Reading ها و تمرینات کتاب Essential Words For The IELTS در این دوره آموزشی آورده شده است و جواب تمام سوالات این کتاب در دوره آموزش لغات ضروری آیلتس وجود دارد.
 • در دوره آموزشی جامع کتاب Essential Words For The IELTS، شما می توانید تلفظ کلمات را به همراه معنی درست آنها یاد بگیرید.
 • خرید این دوره باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.
 • با کمک یک فرد باتجربه و یک مدرس باسابقه، مطالب را بهتر یاد می گیرید.
 • مسیر یادگیری زبان انگلیسی با کمک این دوره، راحت تر طی می شود و دیگر نیازی نیست برای یادگیری کلمات انگلیسی، انرژی زیاد بگذارید.
 • در دوره آموزش ویدئویی کتاب Essential words for the IELTS، شما با تلفظ صحیح هر کلمه به خوبی آشنا می شوید و می توانید همراه با من، جملات انگلیسی را بخوانید و تکرار کنید. به همین دلیل هم است که مهارت Reading شما با این دوره آموزشی تقویت خواهد شد.
 • این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا خودشان زبان انگلیسی را یاد بگیرند و از رفتن به کلاس و آموزشگاه بی نیاز شوید.
 • این دوره آموزشی، باعث صرفه جویی در هزینه شما نیز خواهد شد.
 • تمام دانشجویان و افرادی که قصد شرکت در آزمونهای مهم زبان انگلیسی از جمله آیلتس را دارند می توانند از این دوره آموزشی استفاده کنند و نتیجه دلخواهشان را بگیرند.
 • این دوره آموزشی برای افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی برای ادامه تحصیل، مهاجرت، کار و سفر دارند بسیار عالی است.

پس همین حالا برای خرید دوره آموزشی کتاب Essential Words For The IELTS اقدام کنید و این دوره فوق العاده را با قیمت مناسب تهیه کنید.

 

با کمک کتاب Essential Words For The IELTS، با نمره بالا در آزمون آیتلس قبول شوید!

کتاب آموزش لغات ضروری آیلتس، نزدیک ترین منبع به آزمون آیلتس است. در نتیجه اگر می خواهید در آزمون آیلتس شرکت کنید، آموزش ویدیویی کتاب Essential Words For the Ielts می تواند یک منبع عالی برای شما باشد تا بتوانید راحت تر از پس این آزمون بربیایید. اگر مطالب و لغتهای کتاب Essential Words For The IELTS را خوب یاد بگیرید، مطمئن باشید که می توانید در آزمون آیلتس و سایر آزمونهای سخت انگلیسی، نمره بسیار خوبی بگیرید. پس همین حالا برای تهیه این دوره آموزشی جامع کتاب فوق العاده

Essential Words For The IELTS اقدام کنید و لغات مهم و پرکاربرد زبان انگلیسی را خیلی سریعتر و راحت تر یاد بگیرید.

 

همین حالا تصمیمتان را بگیرید!

اگر می خواهید سریعتر پیشرفت کنید و مهارت زبان انگلیسی خود را تقویت کنید، خرید این دوره آموزشی فوق العاده را به بعد موکول نکنید. بعدا ممکن است فراموش کنید یا یادتان برود که چه پیشنهاد فوق العاده ای به شما داده ام. به همین دلیل اگر واقعا می خواهید که در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت کنید و می خواهید در این مسیر سریعتر پیشرفت کنید، همین حالا تصمیمتان را بگیرید و برای خرید دوره آموزشی جامع کتاب Essential Words For The IELTS اقدام کنید. هرچه زودتر روند یادگیری شما شروع شود، زودتر حرفه ای تر می شوید.

و در نهایت باید بگویم:

من کیفیت تدریس مطالب در این کتاب را به شما تضمین می کنم و به شما قول می دهم که با تهیه این دوره آموزشی می توانید لغات انگلیسی مهم را بهتر یاد بگیرید و در زبان انگلیسی حرفه ای شوید. مطمئن باشید که این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا در آزمون آیلتس نمره بسیار خوبی بگیرید. پس همین حالا برای خرید دوره آموزشی جامع کتاب Essential Words For The IELTS اقدام کنید. تضمین می کنم که با تهیه این دوره آموزشی، یادگیری زبان انگلیسی برایتان بسیار شیرین تر می شود…

 

پس اگر می خواهید مثل حرفه ای ها به زبان انگلیسی مسلط شوید و درصد موفقیت خود را بیشتر کنید، همین حالا دوره آموزشی کتاب Essential Words For The IELTS را خریداری کنید.

 

 

290,000 تومان