۴ مورد از اشتباهات یادگیری زبان انگلیسی که ممکن است گریبان شما را هم بگیرد

//۴ مورد از اشتباهات یادگیری زبان انگلیسی که ممکن است گریبان شما را هم بگیرد

۴ مورد از اشتباهات یادگیری زبان انگلیسی که ممکن است گریبان شما را هم بگیرد

نویسنده: | ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۲:۳۳:۱۵ 17 ژانویه 2019|مقالات|بدون ديدگاه

در این مقاله اشتباهات یادگیری زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار خواهیم داد و شما را با چهار اشتباه و باور مهلک که ممکن است در یادگیری زبان انگلیسی انجام دهید آشنا خواهیم کرد.

 ۴ اشتباهی که ممکن است در هنگام یادگیری زبان انگلیسی مرتکب شوید

در یادگیری زبان دوم شما با مسائل و مشکلات بسیاری مواجه خواهید شد. اشتباهات یادگیری زبان ممکن است انرژی و انگیزه شما را برای ادامه یادگیری این زبان از شما بگیرند و شما را از ادامه این راه منصرف کنند.

به همین دلیل مهم است که پیش از آغاز یادگیری زبان اشتباهات یادگیری زبان را بشناسید و از آن‌ها آگاه باشید تا اگر در طول مسیر انگلیسی با کورش با یکی از این مشکلات رو به رو شدید دست و پای خود را گم نکنید و نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید.

اشتباهات یادگیری زبان بسیار زیادند اما با کمک آموزش زبان به کمک کوروش این مشکلات به حداقل خود می‌رسند. در ادامه ما چهار مورد از اشتباهات یادگیری زبان را برای شما خواهیم گفت.

اشتباهات یادگیری زبان انگلیسی

  • یکی از اشتباهات یادگیری زبان انگلیسی که در میان زبان آموزان رایج است اکتفا به کلاس و مؤسسات گوناگون و صرف وقت و هزینه بسیار در زبان آموزی بدون تمرین و ممارست در منزل می‌باشد.

 

  • از دیگر اشتباهات مهلک در یادگیری زبان انگلیسی مقایسه خودتان با دیگر زبان آموزان می‌باشد. مقایسه در هر زمینه ای اشتباه است و نباید خودتان را با افرادی که مدت زیادی است یادگیری زبان را شروع کرده‌اند بپردازید.

 

  • یکی دیگر از اشتباهات رایج در یادگیری زبان انگلیسی، تمرکز بیش از حد بر روی گرامر است. به یاد داشته باشید که برای یادگیری زبان انگلیسی می‌بایست چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن را به خوبی کسب کرد. مهلک‌ترین اشتباه در یادگیری زبان انگلیسی، کسب مهارت در یک زمینه و فراموشی موارد دیگر است.

 

  • آخرین اشتباهی که زبان آموزان بسیاری را از مسیر یادگیری زبان انگلیسی خارج کرده است زیاده روی در آموزش موارد جدید می‌باشد اگر در ابتدای آموزش زبان حجم مسائل را زیاد کنید نمی‌توانید به خوبی آن‌ها را بیاموزید و در میانه راه آموختن زبان را رها خواهید کرد. به عبارتی رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.

 

درباره نویسنده:

Avatar

ثبت ديدگاه